Martin Doležal, VitMove


VitMove

Cvičení pro reálný život. Pro ty, kdo od sebe chtějí víc.

VitMove spojuje to, co chcete, s tím, co potřebujete.

VitMove pracuje s kondicí jako s "nástrojem" pro kvalitu života. Ať už v práci, ve sportu nebo zábavě, na kvalitě života nehodláme slevit. Pokud to vidíte stejně, tak vám VitMove umí dát motivaci a přinese skutečné výsledky. Přípraví vás na všechno ostatní.

  • Účinně posiluje funkční pohybové základy (správné pohybové návyky a držení těla), a tím zdraví, vitalitu, funkční výkonnost i sebevědomí v jednom.
  • Pomáhá se zlepšovat, nabízí výzvu, osobní rozvoj, odreagování i pocit vítězství nad sebou samým.
  • Pracuje jako prevence i terapie pohybových problémů, bolestí či zranění pro fyzicky náročné nebo naopak kancelářské profese.

Cvičení, které dokážete cvičit často a pravidelně.

VitMove šetří váš čas i energii. Je jednoduše a prakticky nastavený. Vyžaduje jen 20 minut denně, 2 x 2 metry (víceméně kdekoli), lehkou skladnou pomůcku VitMove Expander. Představuje několik "supercviků" a systém podpůrných cvičení.

Zkušenosti bez kompromisů...

VitMove je výsledkem mnohaleté trenérské praxe v kondiční přípravě bezpečnostních sborů (včetně elitních jednotek) a v tréninku vrcholových sportovců.

VitMove (Vital Movement Functional Conditioning) - systém funkčního posilování pro pohybové zdraví, kondici a vitalitu v dnešním životním stylu. Je sestavený jako minimalistické „univerzální“ zdravotně kondiční cvičení a současně jako základ pro jakýkoli výkonnostně zaměřený kondiční trénink.